Vedenie spoločnosti a oddelenia

 

Vedenie spoločnosti

 

 

Ing. Martin Terkovič

Predseda predstavenstva a GR

Martin.Terkovic@icz.sk

Ing. Alena Tkáčiková

Člen predstavenstva a Obchodná riaditeľka

Alena.Tkacikova@icz.sk

Ing. Richard Božík

Člen predstavenstva a Riaditeľ realizácie

Richard.Bozik@icz.sk

 

Finančné oddelenie

 

 

Ing. Luboš Lukáč

Finančný riaditeľ

Lubos.Lukac@icz.sk

 

Obchodné oddelenie

 

 

Ing. Adrián Fedorňak

Obchodný manažér

Adrian.Fedornak@icz.sk

Bc. Radovan Košík

Obchodný manažér

Radovan.Kosik@icz.sk

Ing. Dušan Haluška

Obchodný manažér

Dusan.Haluska@icz.sk

 

Marketingové oddelenie

 

 

Ing. Jana Farkašovská

Marketingová asistentka

Jana.Farkasovska@icz.sk


Rychlé vyhledávání